header foto header foto header foto
 

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jorn de Koning
Trainer Jorn de Koning

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Capelle D1 Evergreen D1 12:45
DDHC D1 Zevenbergen D1
Gilze-Rijen D1 Olympia D1
Tempo '34 D1 Wateringse veld D1
Waddinxveen D1 Tempo D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Tempo '34 D1 10 28 9 1 0
2 DDHC D1 10 23 7 2 1
3 Wateringse veld D1 10 18 6 0 4
4 Walcheren D1 10 18 6 0 4
5 Tempo D1 10 18 5 3 2
6 Capelle D1 10 17 5 2 3
7 Waddinxveen D1 10 9 3 0 7
8 Zevenbergen D1 10 8 2 2 6
9 Olympia D1 10 6 3 0 7
10 Gilze-Rijen D1 10 6 1 3 6
11 Evergreen D1 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt DDHC D1 n.n.b uit
17 mrt HC Capelle D1 n.n.b thuis
24 mrt MHC Olympia D1 n.n.b thuis
31 mrt MHC Tempo D1 n.n.b uit
7 apr HC Walcheren D1 n.n.b thuis
14 apr Wateringse veld D1 13:00 uit
5 mei MHV Evergreen D1 n.n.b thuis
12 mei R.G.H.C. Tempo '34 D1 n.n.b uit
26 mei HC Waddinxveen D1 n.n.b uit
2 jun HC Gilze Rijen D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Wateringse veld D1 Tempo '34 D1 1-2
Tempo D1 Waddinxveen D1 3-2
Olympia D1 Gilze-Rijen D1 2-0
Zevenbergen D1 DDHC D1 0-2
Evergreen D1 Capelle D1 2-5
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Gilze-Rijen D1 Tempo D1 0-1
DDHC D1 Olympia D1 5-2
Waddinxveen D1 Walcheren D1 3-1
Tempo '34 D1 Evergreen D1 5-1
Capelle D1 Zevenbergen D1 2-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Tempo D1 DDHC D1 0-0
Tempo '34 D1 Capelle D1 4-1
Walcheren D1 Gilze-Rijen D1 4-0
Olympia D1 Zevenbergen D1 0-3
Wateringse veld D1 Waddinxveen D1 5-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Zevenbergen D1 Tempo D1 1-1
DDHC D1 Walcheren D1 3-2
Capelle D1 Olympia D1 3-0
Waddinxveen D1 Evergreen D1 6-0
Gilze-Rijen D1 Wateringse veld D1 0-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Tempo '34 D1 Waddinxveen D1 7-1
Tempo D1 Olympia D1 5-1
Evergreen D1 Gilze-Rijen D1 2-2
Wateringse veld D1 DDHC D1 2-3
Walcheren D1 Zevenbergen D1 2-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Gilze-Rijen D1 Tempo '34 D1 1-2
Olympia D1 Walcheren D1 3-1
Zevenbergen D1 Wateringse veld D1 0-5
DDHC D1 Evergreen D1 2-1
Capelle D1 Tempo D1 1-4
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Tempo '34 D1 DDHC D1 2-1
Waddinxveen D1 Capelle D1 4-5
Walcheren D1 Tempo D1 3-1
Evergreen D1 Zevenbergen D1 3-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Olympia D1 Evergreen D1 3-1
Tempo D1 Wateringse veld D1 2-4
Gilze-Rijen D1 Waddinxveen D1 4-2
Capelle D1 Walcheren D1 2-3
Zevenbergen D1 Tempo '34 D1 1-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Tempo '34 D1 Olympia D1 4-0
Gilze-Rijen D1 Capelle D1 1-1
Waddinxveen D1 DDHC D1 0-3
Wateringse veld D1 Walcheren D1 2-3
Evergreen D1 Tempo D1 2-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Zevenbergen D1 Waddinxveen D1 3-1
DDHC D1 Gilze-Rijen D1 4-1
Tempo D1 Tempo '34 D1 0-0
Walcheren D1 Evergreen D1 8-1
Wateringse veld D1 Capelle D1 2-3
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Capelle D1 DDHC D1 4-4
Waddinxveen D1 Olympia D1 4-2
Tempo '34 D1 Walcheren D1 2-1
Gilze-Rijen D1 Zevenbergen D1 2-2
Evergreen D1 Wateringse veld D1 3-8
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Wateringse veld D1 Olympia D1 8-1