header_5 (Custom).png header_4 (Custom).png header_3 (Custom).png header_1 (Custom).png header_2 (Custom).png header_6 (Custom).png

Wedstrijdschema

laat schema zien voor

25 februari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 1 !Reservering 12:00 12:45 Waterveld  info

25 februari | Zaal

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MC1 Zaal 33717 Hockeyclub Prinsenbeek MC2 30 10:05 11:05 BREDA
Bress Sportcenter
Nieuwe Inslag 99
4817GN BREDA
hal: veld 1A, Push
JA1 Zaal 37515 HC Etten-Leur JA1 15 0 6 OUDENBOSCH
Beuk, De
Beukenlaan 2
4731CG OUDENBOSCH
hal: Etten Leur
speelt met wit shirt
MD3 Zaal 36429 GMHC Goes MD3 45 10:15 11:30 GOES
Omnium Goes
Zwembadweg 3
4463AB GOES
hal: veld 1
speelt met witte kousen
MC1 Zaal 33882 B.H.V. Push MC4 30 10:55 11:55 BREDA
Bress Sportcenter
Nieuwe Inslag 99
4817GN BREDA
hal: veld 1A, Push
MB2 Zaal 32919 HC Etten-Leur MB5 20 12:10 13:00 ETTEN-LEUR
Turfschip, Het
Schipperstraat 2
4871KK ETTEN-LEUR
hal: veld 1
speelt met wit shirt
M8E1 Zaal 28562 B.H.V. Push M8E7 0 08:30 09:00 KLUNDERT
Fluiten: Femke Nuiten (MA2 Zaal) en Julia Storm (MA2)
Arbitrage: MA2 Zaal
Niervaert, De
Molenvliet 7
4791GB KLUNDERT
hal: veld 1
JA1 Zaal 37838 MHC Tempo JA1 15 0 7 OUDENBOSCH
Beuk, De
Beukenlaan 2
4731CG OUDENBOSCH
hal: Etten Leur
M8E1 Zaal 28561 MHC Liberty M8E2 0 10:00 10:30 KLUNDERT
Fluiten: Brianne van der Meer (MA2) en Nikki van Wing (MA2)
Arbitrage: MA2 Zaal
Niervaert, De
Molenvliet 7
4791GB KLUNDERT
hal: veld 1
MD1 Zaal 32856 MHC Udenhout MD1 0 10:30 11:00 KLUNDERT
Fluiten: Daphne de Jager (Dames 1) en Imke Huijben (Dames 1)
Arbitrage: D1 Zaal
Niervaert, De
Molenvliet 7
4791GB KLUNDERT
hal: veld 1
MD3 Zaal 36094 Zundertse Hockeyclub MD2 45 11:05 12:20 GOES
Omnium Goes
Zwembadweg 3
4463AB GOES
hal: veld 1
MD1 Zaal 33019 MHC De Warande MD2 0 12:10 12:40 KLUNDERT
Fluiten: Nol Dieteren (JC1) en Cheyenne Bollekamp (MB1)
Arbitrage: D1 Zaal
Niervaert, De
Molenvliet 7
4791GB KLUNDERT
hal: veld 1
MC2 Zaal 37290 HC Gilze Rijen MC2 0 13:00 13:30 KLUNDERT
Fluiten: Ella van Aken (MB1) en Bente van den Boom (MB1)
Arbitrage: MB1 Zaal
Niervaert, De
Molenvliet 7
4791GB KLUNDERT
hal: veld 1
MB2 Zaal 32759 R.M.H.C. de Pelikaan MB6 20 13:00 13:50 ETTEN-LEUR
Turfschip, Het
Schipperstraat 2
4871KK ETTEN-LEUR
hal: veld 1
MC2 Zaal 37453 ZwartWit MC5 0 14:40 15:10 KLUNDERT
Fluiten: Bente van den Boom (MB1) en Joelle Kampman (MB1 Zaal)
Arbitrage: MB1 Zaal
Niervaert, De
Molenvliet 7
4791GB KLUNDERT
hal: veld 1
MB1 Zaal 32931 MHC Rapide MB1 0 15:30 16:00 KLUNDERT
Fluiten: Daphne Lobbe (Dames 30+ ) en Jurgen Bus (Veteranen B)
Niervaert, De
Molenvliet 7
4791GB KLUNDERT
hal: veld 1
MB1 Zaal 33094 R.M.H.C. de Pelikaan MB2 0 17:10 17:40 KLUNDERT
Fluiten: Anniek Bus (Dames 30+ ) en Daphne Lobbe (Dames 30+ )
Niervaert, De
Molenvliet 7
4791GB KLUNDERT
hal: veld 1