header foto header foto header foto
 

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jorn de Koning
Trainer Jorn de Koning

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Evergreen D1 Waddinxveen D1 12:45
Olympia D1 Capelle D1 12:45
Tempo D1 Zevenbergen D1 12:45
Walcheren D1 DDHC D1 12:45
Wateringse veld D1 Gilze-Rijen D1 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Tempo '34 D1 13 37 12 1 0
2 DDHC D1 13 29 9 2 2
3 Walcheren D1 13 24 8 0 5
4 Tempo D1 13 22 6 4 3
5 Wateringse veld D1 12 21 7 0 5
6 Capelle D1 14 20 6 2 6
7 Zevenbergen D1 13 14 4 2 7
8 Waddinxveen D1 13 10 3 1 9
9 Olympia D1 12 9 4 0 8
10 Gilze-Rijen D1 12 9 2 3 7
11 Evergreen D1 12 4 1 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 mrt MHC Tempo D1 12:45 uit
7 apr HC Walcheren D1 12:45 thuis
14 apr Wateringse veld D1 13:00 uit
5 mei MHV Evergreen D1 n.n.b thuis
12 mei R.G.H.C. Tempo '34 D1 n.n.b uit
26 mei HC Waddinxveen D1 n.n.b uit
2 jun HC Gilze Rijen D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Evergreen D1 Capelle D1 2-5
Tempo D1 Waddinxveen D1 3-2
Wateringse veld D1 Tempo '34 D1 1-2
Olympia D1 Gilze-Rijen D1 2-0
Zevenbergen D1 DDHC D1 0-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Tempo '34 D1 Evergreen D1 5-1
Waddinxveen D1 Walcheren D1 3-1
Gilze-Rijen D1 Tempo D1 0-1
Capelle D1 Zevenbergen D1 2-0
DDHC D1 Olympia D1 5-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Wateringse veld D1 Waddinxveen D1 5-1
Walcheren D1 Gilze-Rijen D1 4-0
Tempo D1 DDHC D1 0-0
Olympia D1 Zevenbergen D1 0-3
Tempo '34 D1 Capelle D1 4-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Gilze-Rijen D1 Wateringse veld D1 0-3
Zevenbergen D1 Tempo D1 1-1
DDHC D1 Walcheren D1 3-2
Waddinxveen D1 Evergreen D1 6-0
Capelle D1 Olympia D1 3-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Wateringse veld D1 DDHC D1 2-3
Tempo '34 D1 Waddinxveen D1 7-1
Walcheren D1 Zevenbergen D1 2-1
Tempo D1 Olympia D1 5-1
Evergreen D1 Gilze-Rijen D1 2-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Capelle D1 Tempo D1 1-4
Gilze-Rijen D1 Tempo '34 D1 1-2
Olympia D1 Walcheren D1 3-1
Zevenbergen D1 Wateringse veld D1 0-5
DDHC D1 Evergreen D1 2-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Tempo '34 D1 DDHC D1 2-1
Waddinxveen D1 Capelle D1 4-5
Walcheren D1 Tempo D1 3-1
Evergreen D1 Zevenbergen D1 3-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Zevenbergen D1 Tempo '34 D1 1-3
Capelle D1 Walcheren D1 2-3
Gilze-Rijen D1 Waddinxveen D1 4-2
Tempo D1 Wateringse veld D1 2-4
Olympia D1 Evergreen D1 3-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Wateringse veld D1 Walcheren D1 2-3
Tempo '34 D1 Olympia D1 4-0
Gilze-Rijen D1 Capelle D1 1-1
Evergreen D1 Tempo D1 2-3
Waddinxveen D1 DDHC D1 0-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Wateringse veld D1 Capelle D1 2-3
Walcheren D1 Evergreen D1 8-1
Tempo D1 Tempo '34 D1 0-0
Zevenbergen D1 Waddinxveen D1 3-1
DDHC D1 Gilze-Rijen D1 4-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Capelle D1 DDHC D1 4-4
Evergreen D1 Wateringse veld D1 3-8
Gilze-Rijen D1 Zevenbergen D1 2-2
Waddinxveen D1 Olympia D1 4-2
Tempo '34 D1 Walcheren D1 2-1
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Wateringse veld D1 Olympia D1 8-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Waddinxveen D1 Tempo D1 2-2
Tempo '34 D1 Wateringse veld D1 8-0
Capelle D1 Evergreen D1 4-1
DDHC D1 Zevenbergen D1 2-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Evergreen D1 Tempo '34 D1 0-4
Walcheren D1 Waddinxveen D1 4-0
Olympia D1 DDHC D1 1-0
Tempo D1 Gilze-Rijen D1 3-0
Zevenbergen D1 Capelle D1 2-1
DONDERDAG 21 MAART 2019
Walcheren D1 Capelle D1 9-2
ZONDAG 24 MAART 2019
Waddinxveen D1 Wateringse veld D1 2-4
Gilze-Rijen D1 Walcheren D1 4-1
DDHC D1 Tempo D1 3-1
Zevenbergen D1 Olympia D1 2-0
Capelle D1 Tempo '34 D1 2-5