header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 12-2-2019 t/m 21-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 19:00 F-jes Trainingsgroep V1 HOCKEY SCHOOL Hockey Werkt = 5-6 pm F + E 6-7 D+C Jeugd
19:00 - 20:30 MA2 V1 - AB VACATURE
19:00 - 20:30 MB2 Jan Coenen V1 - CD
19:00 - 20:30 MC2 Roy Ambachtsheer V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Joost Wouters V1 - AB
20:30 - 22:00 JA1 Mike van Broekhoven V2 - AB
20:30 - 22:00 MA1 Jan Coenen V1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JD1 Anne Tournier V1 - CD
17:30 - 19:00 MD1 Jort Van Aken
Tim de Zeeuw
V2 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Cheyenne Bollekamp V2 - CD
17:30 - 19:00 MD3 Noor Panman
Fabienne van der Horst
V1 - AB
19:00 - 20:30 Heren 1 Richard Stoop V1 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Noor van Opstal V1 - AB
19:00 - 20:30 MB3 Jorn de Koning V2 - CD DAMES 1
19:00 - 20:30 MC1 Mirthe den Reijer V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Jorn de Koning V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 30+ Bjørn Akkermans V1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 19:00 Recreanten Trainingsgroep V1 DELTALENT D lijn 16;00 -17;30 C-B lijn 17:30-19:00
19:00 - 20:30 JB1 V2 - CD VACATURE
19:00 - 20:30 MA2 V1 - CD VACATURE
19:00 - 20:30 MB2 Jan Coenen V1 - AB
19:00 - 20:30 MC2 Roy Ambachtsheer V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 V2 - CD VACATURE
20:30 - 22:00 Heren 2 Paul Petit V1 - AB H2 + JA1
20:30 - 22:00 MA1 Jan Coenen V2 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen A V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 20:30 JB1 V1 - CD VACATURE
19:00 - 20:30 MB1 Noor van Opstal V2 - AB
19:00 - 20:30 MB3 Jorn de Koning V2 - CD DAMES 1
19:00 - 20:30 MC1 Richard Stoop V1 - AB Heren 1
20:30 - 22:00 Dames 1 Jorn de Koning V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Richard Stoop V1 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers Nicole Rond V2 - CD VET B + Trimmers om de week op water
20:30 - 22:00 Veteranen B V1 - CD VET B + Trimmers om de week op water
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Benjamins Annemarie Coenen
Ineke van der Hoek
V2 - CD
17:00 - 18:00 Funkey Anne Tournier V2 - AB
17:00 - 18:00 J8E1 Koen Klouwens V1 - D
17:00 - 18:00 JF1 Laura de Kok
Laurens Krijgsman
V1 - C
17:00 - 18:00 MF1 Linde Verhees
Puck van der Post
V1 - A
17:00 - 18:00 MF2 Christine Andriessen
Sterre van der Made
V1 - B
18:00 - 19:00 Keepers Trainingsgroep V2 - CD 8tal - Marte Roza
18:00 - 19:00 M6E1 Olivier Drinóczy V1 - A
18:00 - 19:00 M8E1 Emma Kirsten Mcleod V1 - B
18:00 - 19:00 M8E2 Anne Tournier V2 - A
18:00 - 19:00 M8E3 Laura Borg V1 - D
19:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep V1 - D PA-NA KEEPERSCHOOL C+Dtal
19:00 - 20:00 JD1 Anne Tournier V2 - B
19:00 - 20:00 MD1 Sacha Steenstra V1 - A ouder begeleiding
19:00 - 20:00 MD2 Jeroen Bollekamp V1 - B ouder begeleiding
19:00 - 20:00 MD3 Paul Vriens V2 - A ouder begeleiding
20:00 - 21:00 Keepers Trainingsgroep V1 PA-NA KEEPERSCHOOL A+B + Senioren