header_5 (Custom).png header_4 (Custom).png header_6 (Custom).png header_1 (Custom).png header_2 (Custom).png header_3 (Custom).png

Wedstrijdschema

laat schema zien voor

22 september | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
JF1 1503 HC Etten-Leur JF1 15 08:15 09:00 uit -   info
MF1 4806 ZwartWit MF4 30 08:30 09:30 uit -   info
M8E1 2808 MHC Made M8E2 15 09:30 10:15 uit -   info
J6E1 1133 B.H.V. Push JE4 30 09:30 10:30 uit -   info
M8E2 2504 B.H.V. Push M8E9 30 12:30 13:30 uit -   info
M6E1 4099 HC Gilze Rijen ME1 08:30 09:00 Waterveld  info
Fluiten: Ruby Vermunt (MB3) en Fabienne van der Horst (MB3)
MF2 5397 MHC Made F1 MIX 08:30 09:00 Waterveld  info
Fluiten: Tes de Geus (MB3) en Tessa de Graauw (MB3)
M8E3 2996 MHCT M8E2 09:00 09:30 Feedback veld  info
Fluiten: Luuk Dieteren (JB1) en Yente Dupuis (MB2)
Yente Dupuis (Sanctie)

22 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
JA1 5794 B.H.V. Push JA3 30 08:00 09:00 uit -   info
MC1 12042 MHC Tempo MC2 30 08:15 09:15 uit -   info
  let op: gewijzigde tijd!  
MD2 12493 R.M.H.C. de Pelikaan MD4 30 09:30 10:30 uit -   info
MB1 9355 MHC Tempo MB2 30 11:30 12:30 uit -   info
  let op: gewijzigde tijd!  
JC1 7019 MHC Rapide JC2 60 11:15 12:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
speelt met wit shirt
MA2 8785 R.M.H.C. de Pelikaan MA5 30 14:00 15:00 uit -   info
MD3 12887 BH&BC Breda MD7 09:45 10:15 Waterveld  info
Fluiten: Sem Lips (JB1) en Jan-Christiaan Sterk (JB1)
MD1 12949 B.H.V. Push MD9 10:30 11:00 Feedback veld  info
Fluiten: Tim de Zeeuw (JB1) en Sam Hendriks (JB1)
MB3 10195 HC Etten-Leur MB6 11:30 12:00 Waterveld  info
Fluiten: Anne Tournier (MA1) en Marit van den Ouden (MA1)
JB1 21914 HC Tilburg JB3 12:30 13:00 Feedback veld  info
Fluiten: Roel Pellemans (JA1) en Bartijn Meurs (JA1)
Bartijn Meurs Sanctie
MC2 11120 Hockeyclub Prinsenbeek MC6 13:15 13:45 Waterveld  info
Fluiten: Denise de Zeeuw (MA1) en Sabine de Waal (MA1)
MB2 9063 R.M.H.C. de Pelikaan MB4 14:30 15:00 Feedback veld  info
Fluiten: Thomas Drinoczy (JB1) en Stijn Kamp (JA1)
MA1 8184 HC Etten-Leur MA3 15:00 15:30 Waterveld  info
Fluiten: Daan Reitsma (Heren 2) en Jan den Ridder (Heren 1)